Lidstvo - Znovuzrození

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový svět. Nové možnosti. Nové schopnosti. Neexistují limity. Vy utváříte realitu.


+2
Pepa
Dan
6 posters

    Amsterdam - město

    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:13 pm

    Hlavní město Nizozemí na pobřeží moře. Je protkáno vodními kanály a částečně zatopeno.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:15 pm

    Neobjevují se zde pouze zombie, ale také různé, často zmutované, živočišné druhy

    ...

    Taaaaaaak! Na to jsem čekal celou cestu! Jdem zčeknout obchody s trávou, ne? řeknu s jiskrami v očích a úsměvem od ucha k uchu
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:17 pm

    No, když myslíš... pokrčím rameny a lehce se protáhnu po dlouhé cestě a následuji Pepu ve šmejdění po částečně potopeném Amsterdamu.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:20 pm

    Prozkoumávám oblast a najednou vidím krámek s nápisem Weed Neeee! zakřičím se smrtí v očích. Podívám se na Dana, který nechápavě sleduje, jak skoro se slzami v očích nahlížím do krámku. Ty zmrdi tam hulej! Bez nás! Zombie hulej bez nás!!! sednu si a dám se do pláče.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:22 pm

    Úplně zmateně přeskakuji očima z Pepy na krámek a zpět.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:25 pm

    Jak nám to mohli udělat, jak?! A proč?! A já myslel, že jsme kámoši. řeknu a schoulen v klubíčku stále hystericky brečím.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:27 pm

    Pomalu se otočím, odejdu pět kroků. Pak se ohlédnu, nadechnu se, vydechnu a vrátím se. Skloním se nad Pepu. CO TO DĚLÁŠ?!
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:33 pm

    Oni tam táhnou...bez nás! Chápeš to?! Bez nás!! utřu si slzy. V tom dostanu nápad Co když tam prostě vejdem a počkáme až dokoluje joint i k nám...hmmmmmm. Neváhám ani vteřinu, otevřu dveře krámku, popadnu Dana a servu ho do krámku s sebou. Zombíci se nejdřív divně podívaj, ale pak jeden z nich natáhne ruku s jointem. A párty může začít! Potáhnu a zombíci se vrátí zpět do stavu blaženosti. Řeknu Danovi Taky se dej, maj vkus!
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:38 pm

    Zvednu ruce do vzduchu. Tak na tohle nemám, kámo... Otočím se. Až mě budeš hledat, jsem na střeše naproti. Poznamenám přes rameno a odrazím se od velkého krystalu, který pode mnou vyjede ze země. Chvilku letím vzduchem, nad střechou z dlaní vypustím plazmu a pomalu dosednu. Sednu si do tureckého sedu směrem ke krámku a čekám.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:47 pm

    Už pod lehkým vlivem látky na odchodem Dana mávnu rukou. Zkouším rozkecat zombie, jestli něco řeknou. Furt se snažím, ale nic. Říkám si Co takhle vtip? a tak se dávám do vyprávění. Na konci vtipu se všichni zombie jako zázrakem začnou smát, nebo něco, co by mělo smích připomínat.

    ...po 3 hodinách...

    Vyrazím dveře krámku, chytnu 2 zombíky kolem ramen a zakřičím na Dana Vím, jak na ně! Milujou vtipy!. Z ničeho nic se začnu hrozně smát. Prostě to nějak přišlo. Zombie vydávali směšné pazvuky a Dan nevěřícně sledoval, co za hříčku přírody se to dole odehrává. Najednou jeden z nich mě olízne a začne vrčet. Vystartuje po mě, ale díky trávě se netrefí a spadne na zem. Nevím proč, ale bylo to hrozně vtipné a tak jsem se znova začal smát, ale on znovu zaútočil. To už se trefil a já pomocí katova obojku oddělil jeho hlavu od těla a přestal fungovat. Druhého zombie jsem rozsekl betonovou čepelí. A třetí...ten na mě z krámku ukazoval Y (peace).
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:49 pm

    Sleduji na střeše divadýlko, zatímco s těžko udržitelným klidem pojídám sušené maso.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 6:52 pm

    Čau! zakřičím na toho třetího a jdu za Danem. Zombie na mě ještě zamává jointem a já mu gesto oplatím zpět. Pomocí betonových bot vyskočím nahoru za Danem a zeptám se Nemáme něco k jídlu? Třeba kečup?
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 6:58 pm

    Podám mu pytlík s masem. Posluž si. řeknu klidně. Potom co si pytlík převezme a začne se futrovat, vstanu a znovu se krystalem odrazím do vzduchu. Chvíli jen tak visím nad inkriminovaným krámkem, pak napřáhnu pěst a vrhnu se střemhlav dolů, zatímco se za mnou formuje velký blesk. Těsně nad střechou krámku pěst vymrštím a blesk dopadne s ohromující silou, která rozmetá všechny zbývající účastníky zkuřby po okolních barácích. Já se uprostřed sutin napřímím a esteticky si odcvrnknu flaksu, která mi přistála na rameni. Po aktu zklidnění se vrátím zpět na střechu, aby Pepa nesežral všechny zásoby.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 7:00 pm

    Futrujíc se zaraženě sleduji incident. Když Dan přistane, řeknu Dyť jsou zhulený...neškodný, dokud maj trávu. Ale co už...hlavně, že máme jídlo
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 7:03 pm

    Sednu si a opřu se čelem o dlaň. Bohové, kam jsem se to dostal... Pak si lehnu na střechu a rezignovaně poslouchám, jak Pepa decimuje naše zásoby. Půjdeš shánět jídlo, jestli to sežereš. poznamenám s uchechtnutím.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 7:22 pm

    Zarazím svůj futrovací systém a pár kousků ještě v pytlíku nechám Ehm, dobře. Lehnu si a sleduju hvězdy
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 7:27 pm

    Kolik toho zbylo? položím otázku do větru a začnu si hrát s malými výboji mezi prsty.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 7:30 pm

    Heh ušklíbnu se něco málo jo S úžasem pozoruji Danovu zábavu
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 7:42 pm

    Nechám výboje seběhnout po mém předloktí a na paži se ztratí. Zítra půjdeme něco sehnat. Jestli chceš hulení, vem si ho s sebou, ale se zombíkama už pařit radši nebudeme.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 7:45 pm

    Hele, je to fakt sranda ale... No nic, něco vezmu, ať taky zkusíš. najednou zaslechnu dívčí křik Slyšíš to?!
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 7:46 pm

    Fajn... také zaslechnu křik. Odkud to jde?
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 8:05 pm

    Od sexshopu...asi. Jdem se podívat, ne? zvednu zadek a prokřupnu si ztuhlou páteř
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 8:07 pm

    Vstanu a rozhlédnu se. Dnešek je teda fakt plnej překvapení a zajímavejch míst...
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Pepa Thu Jul 14, 2016 8:14 pm

    Heh, to jo, no zvědavě se rozeběhnu po střechách směrem k výkřiku. Běžím, ale nevšimnu se, že už podemnou není střecha. Na poslední chvíli se mi podaří obalit tělo betonovým oblekem a nic se mi nestalo. Vidím, jak tam nějaká dívka (tak 17-20 let, sexy postava) brání před zombíkem. Vezmu ho po hlavě betonovým kladivem. Dívka na mě křičí, co jsem zač a ohání se nožem. Když odstraním svůj oblek, ukážu jí, že jsem člověk jako ona, jen mám schopnost ovládat beton. Dívka nevěřícně kouká, co provádím se svým tělem, které vypadá jako muzeum sochařství, při předvádění různých deformací betonu. Kousl tě? Ptám se jí. Odpovídá, že ne. Dane? Kde jsi? Tohle tě bude zajímat! zakřičím na střechy.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Dan Thu Jul 14, 2016 8:17 pm

    S lehkou sprškou blesků se snesu ze střechy a dosednu hned vedle Pepy. Přejedu dívku pohledem a otočím se k Pepovi. Je zraněná?

    Sponsored content


    Amsterdam - město Empty Re: Amsterdam - město

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 8:51 am