Lidstvo - Znovuzrození

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový svět. Nové možnosti. Nové schopnosti. Neexistují limity. Vy utváříte realitu.


4 posters

    Kyjevská oblast

    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 5:55 pm

    Rozlehlá plocha Ukrajinského hlavního města. Po katastrofě zde zůstalo velké množství lidí, takže je tu spousta nestvůr, ale je možné, že někteří přeci jen přežili... V oblasti je velká spousta domů, panelových staveb a jen pár mrakodrapů.
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 6:28 pm

    Zdržuji se na jedné z vysokých budov a rozhlížím se po okolí, začíná být docela zima, ale s tím mé tělo nemá problém. Kousek se nudím, nemám co na práci, možná znova někoho zabiju.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 10:23 pm

    Dane! Je to Vláďa! říkám Danovi. Heeeej!!! Vole!!!!! Slyšíš mě????? křičím do dálky na Vláďu.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 10:40 pm

    Je to on! křiknu a zrychlím. Doběhnu přímo k budově, na které postava stojí a po hromosvodu vyběhnu ladně nahoru, přičemž dosednu přímo za něj a nechám bleskovou auru zmizet. To je dost že ses taky ukázal...
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 10:44 pm

    He...hehe. Zachichotám se svým zvláštním smíchem. Dlouho jsme se neviděli. Prokřupnu si krk.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 11:00 pm

    Dlouho jsme se neviděli, Nero! Jak se ti daří? přiběhnu k Vláďovi a poplácám ho po ramenou.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 11:03 pm

    Lehce si oddychnu. S úsměvem je chvilku pozoruji, ale pak si všimnu pohybu za nimi. Dolů! zařvu, zatímco z rukou mi vyšlehnou dva blesky přesně aby zasáhly dva příchozí zombíky.
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 11:05 pm

    Hm?! Otočím se k přicházející hrozbě a začnu se smát. Vypadá to že bude zábava, sledovala vás Horda.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 11:09 pm

    Ty parchanti ušatý... řeknu, když zahlídnu hordu, a ihned se obrátím na pomoc Danovi i Nerovi. Zabte je, ty...ehm...ty...mrtvoly!!!. Tak pojď, ty Ťunťo punťo! Schválně, jak se ti bude líbit katův obojek! křiknu na prvního zombíka.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 11:13 pm

    Zachechtám se. Nevím, jestli bych volal Tunťo punťo na něco, co ti chce sníst obličej... poznamenám a obrním si ruce krystaly. Navíc mi ještě z kostrče vyjedou tři krystalové ocasy, přes které probleskne malý výboj. Trošku se pobavíme... houknu ještě, když jeden z ocasů proženu zombíkovi hrudníkem a zahodím ho dolů ze střechy.
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 11:22 pm

    Ale no, kluci, berete mi zábavu Zaskučí otráveně, vezmu nůž a rozříznu si ruku Hmm sleduji jak mi krev vytéká z otevřené rány
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 11:27 pm

    Dobrou chuť! řeknu Nerovi a vrhnu se na další zombies. Jednu ruku mám s drápy a druhou s čepelí. Rozeběhnu se, naberu jednoho zombíka na drápy a čepelí setnu hlavu. Druhému se jen tak tak vyhnu a čepelí mu probodnu záda. Místo drápů si vytvořím druhou čepel a jsu na to "mixér" stylem...hezky na jemno. Vrhám se do davi zombíků a začnu je jednoho po druhém rozsekávat. Kolem mě jsou po chvíli jen rozsekaní zombies a hromada krve. Prosím, Nero, malý dáreček řeknu Berovi ukazujíc na krev s menším úšklebkem.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 11:30 pm

    To je roztomilý... řeknu sarkasticky, když ocasy trhám zombíka napůl. Pak natáhnu ruce a začnu kropit přicházející hordu jehličkami přímo do hlav.
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 11:34 pm

    V klidu si dojdu k menší skupince nemrtvých a do tří z nich střelím malý projektil ze své krve He-hee...divadlo začíná. Rozhodí rukama do stran a rozesměje se. Zombie do kterých dostal svou krev se začnou chovat divně, chvět se a škubat sebou. Najednou však začnou trhat ostatní zombie.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 11:37 pm

    Zombie-anibalismus! Zmrdi proti zmrdů! Tak teď už jsem viděl fakt všechno... Nero, nechceš to předvádět na pouti na peníze? Na to by se dalo vydělat! kamarádsky popichuju Nera a s úsměvem sleduji jeho práci.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sat Mar 12, 2016 11:40 pm

    Nechtěli byste už konečně začít něco dělat? houknu přes rameno, protože mě už přestalo bavit sypat jehly z předloktí. Namísto nich mi z dlaní vyjely dva dlouhé krystaly podobné mečům a já se jal tančit krvavé tango přímo uprostřed masy Hordy, která se dobývala na střechu.
    Neromi
    Neromi


    Poèet pøíspìvkù : 7
    Join date : 12. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Neromi Sat Mar 12, 2016 11:47 pm

    Zasměji se ještě hlasitěji Jsou tu díky vám vyseknu komickou poklonu a přistoupím k jednomu ze zombie, které ovládám Víš co je nejlepší? Zachichotám se a nožem nemrtvému useknu ruku, ta se však i samostatně hýbá Fungují i když nejsou pohromadě. Hodí ruku po Danovi a ta ho chytne za rameno
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sat Mar 12, 2016 11:51 pm

    Umíš těm rukám přikázat gesta? řeknu Nerovi a začnu se smát. Zezadu mě napadl jeden zombík, tak jsem ho ostnatým loktem do hlavy usmrtil
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sun Mar 13, 2016 12:25 am

    Dokončím smrtící tanec, postávajíc v krvavé kaši. Jakmile se mě ruka dotkne, zděsím se. Krystalové meče se zasunou ihned zpět do mé kůže a já se otřepu a s nechutí ruku vezmu a odhodím. Neházej to po mně! okřiknu Nera a vracím se k nim.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sun May 01, 2016 6:42 pm

    Heh...chlapci, chlapci... Přestaňte blbnout. Dobijeme tu ty hajzlíky a jdeme najít nějakej fajn úkryt, co vy na to? povím s lehkým úsměvem na tváři. Najednou se na mě vyvalí dva zombíci, tak je pba zvednu do vzduchu a provedu překrásný, ladný a krvavý Katův obojek. V tom se začnu nehorázně smát.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sun May 01, 2016 6:47 pm

    Souhlas. Houknu a zvednu ruku nad hlavu. Na ní mi vyroste veliký krystal. Oddělím ho a vystřelím vzhůru. Víš, proč mu říkám Tříštivec? poznamenám jen tak směrem k Pepovi. V zápětí se onen krystal rozpadne v miniaturní jehličky, které zasypou celé okolí budovy, na které stojíme, přičemž si přesně hledají cíle uprostřed čel soudruhů zombíků.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sun May 01, 2016 7:09 pm

    Wau.......................nemám slov překvapeně odvětím a už na sobě vytvářím betonový oblek. Chlapi, máme to za sebou a jdem...jenže kam, že vlastně jdeme?? zeptám se. Ať to není Krym, ať to není Krym! neustále jsem si přehrával v hlavě.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Sun May 01, 2016 7:15 pm

    Nejspíš bych to vzal zase zpátky, do střední Evropy... pousměju se, přičemž mi po těle vyběhne pár výbojů. Co ty na to?
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Pepa Sun May 01, 2016 7:22 pm

    Jo,to zní dobře! Tak jdeme! trochu se protáhnu, a v betonovém obleku se rozeběhnu. Podle pohledu Dana usoudím, že běžím špatně a tak se radši zastavím a čekám, kam půjde on.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Dan Mon May 02, 2016 8:11 pm

    Uchechtnu se. Jestli chtěl běžet do Ruska, měl by štěstí... Dojdu k jednomu z rozvaděčů na střeše a nastavím nad něj ruku. Pár malými výboji z něj vysaji energii a uvolněně si oddychnu. Pak vytáhnu kompas. Musíme na západ... natáhnu ruku kýženým směrem. Tam! konstatuji s úsměvem. Pak své tělo obestřu elektrickou aurou a skočím dolů ze střechy. Ve vzduchu vypustím energii z dlaní a ladně dosednu na zem.

    Sponsored content


    Kyjevská oblast Empty Re: Kyjevská oblast

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Thu May 02, 2024 3:43 pm