Lidstvo - Znovuzrození

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový svět. Nové možnosti. Nové schopnosti. Neexistují limity. Vy utváříte realitu.


5 posters

    Pláně západu Ukrajiny

    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 12:31 pm

    Rozlehlé travnaté roviny na západě bývalé Ukrajiny.


    Naposledy upravil Dan dne Fri Mar 11, 2016 6:39 pm, celkově upraveno 1 krát
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 12:38 pm

    Dojdu s Pepou na pláně. Nadechnu se čerstvého vzduchu a na chvilku shodím batoh s věcmi na zem. Posadím se do trávy a užívám si chvilku odpočinku. Jsme na cestě už dlouho, tady by nás ti zombie neměli otravovat...


    Naposledy upravil Dan dne Fri Mar 11, 2016 6:33 pm, celkově upraveno 1 krát
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 12:55 pm

    Do prdele...mám hlad. Není tu nějakej zajda? Sednu k Danovi a říkám Ehm...je něco k jídlu?
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 6:42 pm

    Pepa mě zarazí v relaxaci. Lehce se uchechtnu a chopím se batohu. Na co zadju, když máme... zalovím v rozepnuté kapse a vytáhnu sušené hovězí Tuhle dobrotu. rozdělám sáček a vytáhnu dva kusy, sáček pak zase zadělám a jeden z kousků podám Pepovi. Sám se zakousnu do druhého.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 7:15 pm

    Ty kokooos...tak ty máš tohle? Díky! Hody! Konečně pořádný jídlo, po celym dni půstu... a s chutí se zahryznu do tyčinky. Proč jsem nemohl vzít žádný jídlo já?? ptám se zvídavě a čekám na odpověď.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 7:18 pm

    Vždyť máš v batohu stan, vole. zasměju se. A kdybys tahal jídlo, nic bysme neměli... Dojím maso a vytáhnu svou lahev s vodou. Po napití ji zase zavíčkuji a položím do batohu.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 7:27 pm

    To je sice pravda, ale i tak... lehce zrudnu. Podívám se na Dana a řeknuA co ten stan postavit? Začíná být tma.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 7:34 pm

    Rozhlédnu se po obloze. Pravda, dáme se do toho. Řeknu a postavím se. nedaleko vidím krásný čistý a suchý plácek. Támhle je dobrý místo. zvednu batoh a vydám se tam.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 7:37 pm

    Gaaaaah...dyť je to...no ok, ale je to daleko. Víš, kolik energie ztratíí, když ujdeš cca dvacet metrů? Hodně mooc! vstanu a jdu za Danem. Když dojdem na místo, říkám mu A teď? Ehmm...rozdělám oheň
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 7:41 pm

    Usměju se. K čemu? V noci budeme spát a zbytečně bysme ztratili konec dne sháněním něčeho jako dřeva tady... rozmáchnu se rozšafně rukou Kde skoro nejsou stromy. Pojď radši rozbalit ten stan. Shodím ze sebe batoh a ujmu se Pepova.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 7:46 pm

    Ten mě zabije, až zjistí, že moje stany vydržely asi tolik, co písečný bábovičky... Mnoo...tak s chutí do toho! A kde vlastně máme vyzvednout Vladimíra? ptám se opět zvídavě Dana
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 7:52 pm

    Mám dojem, že mluvil o Kyjevu, ale nejsem si zrovna jistý, každopádně nejsme daleko. I když bych se Kyjevu nejradši vyhnul, přeci jen je to velké město, ale že je Vláďa zrovna tam... Povzdechnu si a začnu stavět stan.


    Naposledy upravil Dan dne Sat Mar 12, 2016 10:24 pm, celkově upraveno 3 krát
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 7:56 pm

    Kurva...drát! Proč Kyjev?! Proč šel Vláďa tam?! No...doufám, že bude aspoň jídlo, sranda a beton Jo taaak. Super, do Kyjeva jsem se chtěl podívat. řeknu a pomůžu Danovi
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 7:59 pm

    Lehce se pousměju. Už ho konečně musíme vyzvednout, nemůže tam zůstat věčně... Zítra bychom tam snad mohli dorazit. Poznamenám, když dokončíme stan. Narovnám se a oddychnu si. V noci by měl být klid.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 8:08 pm

    Ok, mám dost. Vyrazíme hned ráno, tak dobrou, lehnu si do stanu a usnu, aniž bych si cokoliv připravil...
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 8:12 pm

    Oddychnu si. Nepřestávám obdivovat, že ostatní lidi dokážou usnout vždycky tak rychle... Položím se do stanu vedle Pepy a chvilku rozjímám. Pak se mě konečně zmocní spánek.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 8:12 pm

    // o 8 hodin později
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 8:13 pm

    Dane!! Danee!!!! budím se ze sna orosený studeným potem a se smrtí v očích. Říkám Danovi Kyjev je v plamenech! Zdálo se mi o tom! Nebo ne... Nevím...asi to byl jen sen. Už i plácám nesmysly.... Ulehnu a položím si ruce na obličej.


    Naposledy upravil Pepa dne Fri Mar 11, 2016 8:20 pm, celkově upraveno 1 krát
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 8:19 pm

    Zamručím. Mmm... cože? Nesnáším vstávání když mě někdo vzbudí. Zase se ti jen něco zdálo...
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 8:26 pm

    Gah, promiň...furt mám divoký sny a nevím proč řeknu Danovi, vstanu a vylezu ze stanu na čerstvý vzduch. Trochu se projdu, prozkoumám terén. V tom zahlédnu postavu jdoucí vratkým krokem. Když jdu blíž, zjišťuju, že je to zombie. Snad nejsem ze cviku řeknu si v hlavě a jdu se o zombíka postarat. Jeho klopýtavý krok mi zjednodušuje situaci natolik, že od něj můžu být dca metry a stále jsem v bezpečí. Chytnu ho pod krkem, zvednu do vzduchu a katovým obojkem mu setnu hlavu.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 8:31 pm

    Vstanu a prohrábnu si vlasy. V tom uvidím Pepu stínat zombíka. Strnu. Našli nás! Jsme blízko Kyjeva, takže musí být přeplněný... a když je tu jeden, musí jich být víc. ohlédnu se. Skutečně. Za stanem se k nám kulhají další dva. Pepo! Sbal stan, musíme rychle vyrazit! vyskočím ze stanu ven a rozejdu se k zombíkům. V chůzi si ruce obrním krystalem.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 8:36 pm

    Ohlédnu se na Dana a udělám, jak řekl. Sbalím stan a hned po tom jdu pomoct Danovi. Pěsti si obalím betonem do tvaru drápů, abych si to pořádně užil. Jednoho zombie prošpikuju skrz na skrz, ale nedošlo mi, že je to zombie a vrátil mi to jakousi "zombie-fackou". Chytím ho pod krkem a silou mu zlomím vaz.
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 8:40 pm

    Trošku se napřáhnu a prorazím zombíkovi hlavu. Dřív než stihne spadnout, zarazím mu druhou ruku do hrudi. Po jeho těle přejede pár nafialovělých blesků stoupajících do mé ruky jak z něj vysávám duši. Nadechnu se a vytáhnu z těla ruce, krystaly nechám zmizet. Neplýtvej energií, dokud se nedostaneme do města, když nějaké uvidíš v dálce, řekni mi, postarám se o ně. Teď vyrážíme. Obestřu se bleskovou aurou a velkou rychlostí se rozeběhnu vpřed.
    Pepa
    Pepa


    Poèet pøíspìvkù : 146
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Pepa Fri Mar 11, 2016 8:51 pm

    Neboj, něco ještě vydržím využiju betonového obleku pro větší rychlost, abych dohnal Dana
    Dan
    Dan


    Poèet pøíspìvkù : 344
    Join date : 08. 03. 16

    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Dan Fri Mar 11, 2016 10:10 pm

    Jen co vyběhnu, uslyším za sebou Pepův betonový dusot a pousměju se. Je pořádně rychlý i s tím betonem okolo sebe. Elektřinou si zrychlím nervové spoje a vzduch kolem mě jakoby zhoustl. Kapku totiž předbíhám čas. Svižně se rozhlédnu okolo. Zatím nikde nikdo. v dálce je poměrně zřetelná silueta města. Navrátím se do normálního stavu. Už nejsme daleko!

    Sponsored content


    Pláně západu Ukrajiny Empty Re: Pláně západu Ukrajiny

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je Fri May 17, 2024 7:13 am